23°

Apple буде проводити перепис населення України

Мінцифра та Apple підписали Меморандум про співпрацю!

Україна стане другою країною у світі після США, яка проведе перепис населення разом із Apple. Делегація представників компанії на чолі з Марком Ленноном – Worldwide Head of Government та команда Мінцифри за підтримки Володимира Зеленського домовилися про спільні проекти та ініціативи.

Apple Logo

Корпорація надасть нам підтримку у розробці та визначенні пріоритетних проектів, спрямованих на скорочення паперових транзакцій, економію часу персоналу та покращення досвіду роботи громадян та державних службовців.

Це важливий крок не лише для цифровізації в Україні, а й для визнання наших здобутків у всьому світі. Меморандум, згідно з яким співпрацюватимемо з Apple щодо:

  • планованого перепису населення 2022–2023;
  • проектів, пов’язаних із переходом у режим paperless;
  • розвитку програми Дія для платформи iOS;
  • ініціативи з цифрової грамотності;
  • залучення цифрових технологій у галузі охорони здоров’я.
Михайло Федеров та Володимир Зеленський

Також створюємо робочі групи щодо реалізації наших спільних ініціатив. Ми вдячні компанії Apple за можливість впровадження найкращих світових рішень. Все для того, щоб досягти нашої головної мети — перетворити державу на зручний та ефективний сервіс, якому хочеться довіряти.

Для мене уряд майбутнього — це як технологічна компанія, яка надає ті послуги, які вирішують проблеми людей. Збирає якісні дані і лише на їх підставі ухвалює рішення. І при цьому залишається гнучкою структурою, здатною швидко адаптуватися під потреби та цілі країни.

Повідомляє: Михайло Федоров в своєму телеграм каналі


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp