8°

Арестович безпідставно виїхав з України: ніякого листа від ГУР не було

Колишній позаштатний радник голови Офісу президента Олексій Арестович виїхав з України завдяки листу Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Він перетнув кордон із Польщею ще восени минулого року і вже майже п’ять місяців не повертається в Україну.

48-річний Олексій Арестович виїхав 4 вересня минулого року у Польщу через пункт пропуску Краківець-Корчова. За даними джерела NGL.media у прикордонній службі, підставою для його виїзду став лист Головного управління розвідки МО України.

Лачен у своєму ТГ-каналі повідомляє:

“Інформація про перетин кордону та виїзд за межі України особи на ім’я Олексій Арестович 4 вересня 2023 року начебто на підставі листа від ГУР МО України, яку опублікувало «NGL Media», не відповідає дійсності. Це фейк. Новину розповсюджують інші видання та телеграм канали. Вказаній особі не було надано ані листів, ані будь-яких інших документів для виїзду за кордон”.

У Головному управлінні розвідки заперечили інформацію NGL media про те, що колишній позаштатний радник Офісу президента Арестович виїхав за кордон нібито на підставі листа ГУР.

«Головне управління розвідки не надавало вказаній особі ані листів, ані будь-яких інших документів для виїзду за кордон», — додали у відомстві.

Раніше Олексій Арестович неодноразово виїджав за кордон, однак повертався в Україну. Наприклад, на початку травня 2023 року він також виїхав через Краківець завдяки листу ГУР і повернувся в країну лише наприкінці червня, провівши за межами країни майже півтора місяці. Загалом з моменту вторгнення росіян у лютому 2022 року, окрім двох згаданих випадків, Арестович виїзджав за кордон ще сім разів на інших підставах – наприклад, на підставі рішень голови ДПСУ, як радник Офісу президента тощо. Усі ці поїздки тривали не довше дев’яти днів.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp