22°

Авто, яке вночі підпалили у Рівному, належить чоловікові, якому інкримінують співучасть у підготовці до вбивства

у рівному вночі спалили авто

Цієї ночі в Рівному горів автомобіль «Audi Q7» на вулиці Малорівненська. 

Як повідомив Суспільному Антон Крук, співпрацювати з поліцією власниця автомобіля та чоловік, який ним користувався, теж не хочуть. Експерти взяли змиви речовин та вилучили пожежне сміття.

Власник автомобіля відмовляється від будь-яких пояснень і претензій, не може співпрацювати зі слідством. Якщо така позиція власника буде, то провадження може бути закрите, якщо він немає претензій. Щоб не розголошувати персональних даних, особистих, можемо сказати, що дана людина, хоч власником авто є його дружина, але ця людина в нас неодноразово притягувалася за тяжкі злочини до відповідальності, – прокоментував керівник відділу комунікації нацполіції області Антон Крук.

З власних джерел Суспільному вдалося дізнатися, що мова про рівнянина Володимира Соловйова. Нагадаємо, йому інкримінують співучасть у підготовці до вбивства. Торік у липні на парковці на вулиці Небесної Сотні буцімто виявили тіло 42-річного рівненського бізнесмена Валентина Загороднюка. Згодом у поліції повідомили, що вбивство було зімітоване. Виконавців затримали того ж дня. Згідно з матеріалами слідства, в підготовці до замаху на вбивство, окрім Володимира Соловйова, також підозрюють рівнян Володимира Шевчука та Ігоря Мокринського, які нині у міжнародному розшуку. Володимира Соловйова в рамках цієї справи спочатку затримали, а потім суд випустив його під заставу. Володимир Соловйов називає цю справу сфабрикованою.