18°

Багато українців хвилюються, що на них не вистачить російських окупантів та техніки

Бо:

Гопніки захопили голіруч ворожі БТРи.

Цигани вкрали в росіян танки. Бомжі збирають пляшки для коктейлів молотова.Бабусі шукаючи ворожі мітки, заодно замалювали по мікрорайону всі контакти закладчиків.

Гостинна українська бабця прийняла росіян чаєм з пургеном, а тоді спалила одного прямо у вбиральні.

Простий український дядько голіруч з цигаркою в зубах переніс міну з дороги в лісопосадку.

Дівчина якомусь любителю слати дікпіки в месенджер дала номер рахунку для допомоги ЗСУ, а той переказав на нього гроші.

Українські залізничники на Сумщині заманили ворожий бронетранспортер в тупик, і коли москвота “приїхала” – двох “туристів” пов’язали і здали Теробороні.

Поліція захопила в полон росіян, які прийшли у відділок просити соляри. Російський десант по старим картам спустився туди, де мав бути ліс, а опинився в голім полі і був тут же зразу пов’язаний.

Одноразову десантуру скинули недалеко від берега в Чорне море, а вода – 0 градусів, Тероборона чекала на березі, щоб перестріляти, а непрохані гості самі передали власні м’ясо й кості рибам.

Ворожий танк збив свій же гелікоптер.

Власниця турагенції з організації сафарі в Занзібарі переказала передплату від російських клієнтів на допомогу українським військовим і скинула росіянам квитанції.

Коли їхала колона в Чернігів і заблукала, потрапивши в Гадяч натрапила на наших мисливців, військові покидали танки й чухнули в ліс. А мужики відстрілювали їх по тому лісу.

Ще є баба Надя, як голос народу.

Якась добра жіночка, котра поміняла їжу на російський танк.

Дід Толя, який угнав БМП, причепивши його до свого трактора. Люди усім селом зловили ворожого пілота літак якого впав під Золотоношею.

І не забудьте про чела з Дніпра, який насрав на мітку.

Насправді боротьба проти окупантів триває на всіх фронтах у всьому світі:Капітан Тарас Остапчук утопив яхту віцепрезидента концерну з виробництва зброї “Ростех” – російського олігарха Олександра Міхеєва, щоб помститися за обстріляний у Києві будинок, а іспанський суд його виправдав.

Кіберугрупування Anonymous поклало державні сайти РФ, запустило в ефір гарну українську музику і в загальний доступ злило базу даних, яка містила телефони, пошту та імена співробітників міноборони росії.Грузини відмовилися заправити російський корабель і запропонували використати весла.

Цілий світ повторює: “Русский военный корабль, ИДИ НАХУЙ!”Ні, Україна більше не сумна й пригнічена. Ніколи більше. Ніяких страждань. Кожен воїн. Честь, Гордість, Пам’ять для наших Героїв.

А ворогу – зневага цілого світу. Смішні й бридкі посіпаки хворого карлика.

Слава Україні!

Джерело: Територіальна оборона ЗС України