25°

“Батьківщина” блокує легалізацію медичного канабісу

Народні депутати з фракції “Батьківщина” зареєстрували в парламенті проект постанови про скасування рішення Верховної Ради про прийняття у другому читанні та в цілому проекту закону про легалізацію медичного канабісу (№7457).

Серед авторів проекту – Юлія Тимошенко, Сергій Тарута, Олексій Кучеренко, Сергій Євтушок, Георгій Немиря та Валерій Дубіль.

“Вірю, що вже наступне скликання Верховної Ради скасує не лише легітимізацію наркотиків, а й всі інші закони проти національних інтересів та засад існування України”, – заявила Юлія Тимошенко.

Реєстрація такого проекту постанови означає, що голова парламенту не може передати на підпис президенту даний закон, допоки Рада не проголосує проти пропозиції “Батьківщини” про скасування рішення парламенту.

Парламент планує зібратися на засідання вже в січні 2024 року. Відповідно, розблокувати його підписання парламент зможе тільки десь в середині січня наступного року. Потім треба буде чекати на підпис президента. Враховуючи, що закон набирає чинності лише через півроку, таким чином він запрацює не раніше липня 2024-го.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp