-3°

Беленюк хоче змістити Бубку з посади глави НОК України

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби Жан Беленюк оголосив, що хоче очолити Національний олімпійський комітет України. Про це він заявив у коментарі Суспільному. 

За словами Беленюка, заявку на участь у виборах президента НОК він подав 31 жовтня.

“Її прийняли, мені про це відзвітували. Подача заявок мала відбутися до 31 жовтня, отже в НОК повинні знати, хто вже подався. Але це поки не оголошено. НОК став абсолютно непрозорою організацією. І все відбувається підкилимно. Я не знаю, що їм приховувати”, – розповів Беленюк.  

Він додав, що не знає, хто буде його конкурентом в боротьбі за посаду, однак припустив, що доведеться змагатися із чинним міністром молоді і спорту Вадимом Гутцайтом.  

“З приводу конкурентів, я можу лише ретранслювати чутки, які чув. Конкретної інформації від НОК ми не маємо. Кажуть, що одним з конкурентів буде чинний міністр спорту Вадим Гутцайт. Це все, що я знаю”, – сказав Беленюк, який виграв золоту медаль Олімпіади у Токіо у 2021 році.  

Вибори президента НОК мають відбутися наприкінці 2022 року. З 2005 року Національний олімпійський комітет очолює Сергій Бубка. За інформацією sport.ua він не висуватиме свою кандидатуру на новий чотирирічний термін. 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp