23°

Бізнес Рівненщини активно допомагає у розбудові мережі Пунктів незламності

У Рівненській області активно розгортається мережа Пунктів незламності. Наразі їх кількість сягає 299 локацій. Окрім об’єктів, створених органами виконавчої влади й місцевого самоврядування, ДСНС та АТ «Укрзалізниця», 169 пунктів додатково розгорнули підприємці.

Це важливий внесок у забезпечення комфорту та безпеки громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах. У кожному пункті є інтернет, там можна підзарядити ґаджети, погрітися. Працюватимуть пункти за потреби.

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін подякував підприємцям за небайдужість та підтримку держави.

«Дякую всім підприємцям, які долучилися до розгортання мережі Пунктів незламності. Ваш внесок є дуже важливим. Пункти стануть надійним партнером для людей, які опинилися в складних життєвих обставинах», – сказав він.

Нагадаємо, віднедавна у застосунку Дія можна знайти найближчий Пункт незламності, перевірити в ньому наявність послуг та прокласти маршрут. Мапу з розташуванням локацій можна завантажити для перегляду офлайн. У додатку також є можливість не лише знайти розташування найближчого пункту, а й оцінити наявні там умови та залишити свій відгук.

Також знайти адреси локацій, найближчих до ваших звичних маршрутів можна на мапі за посиланням: https://nezlamnist.gov.ua/


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp