11°

Близькі загиблого на війні Героя з Рівненщини просять підписати петицію

Святослав Токарчук проживав у селі Немовичі Сарненського району. Хотів бути військовим Збройних сил України. Після повномасштабного вторгнення долучився до війська та стояв на захисті України. Поблизу Бахмута боєць загинув. Рідні просять підписати петицію про надання Святославу звання Героя України (посмертно).

Святослав Токарчук — старший солдат 15 окремого гірсько-штурмового батальйону 128 окремої гірсько-штурмової бригади (в/ч А1778). Народився у селі Кримне на Волині. Проживав з родиною у селі Немовичі.

Відразу після закінчення університету Святослав проходив строкову військову службу в Національній Гвардії України (в/ч 3008, місто Вінниця). Мобілізований до лав ЗСУ 25 лютого 2022 року. Служив у роті охорони міста Сарни, а згодом був переведений у найгарячіші фронтові точки.

Воїн захищав Україну на східних рубежах. Разом із побратимами тримав оборону в населених пунктах Красна Гора та Парасковіївка Донецької області. В останньому загинув 11 лютого 2023 року під час ворожого мінометного обстрілу від вибухової травми. Святославу Токарчуку було 28 років.

“Святослав любив життя, але найбільше маленького сина Дмитра (на момент загибелі батька йому було 8 місяців) та дружину. Мріяв навчити його грати у футбол та показати вперше море, мав багато планів на майбутнє: збудувати дім та подорожувати містами України. Після закінчення війни планував пов’язати своє життя із Збройними силами України. Старший солдат Токарчук Святослав мав сміливість всі свої плани та мрії, цілі та бажання сім’ї поставити на противагу перемозі у цій жорстокій війні”, — йдеться у тексті петиції.

У селі Немовичі, де захисник тривалий час проживав разом з сім’єю, в його честь назвали вулицю. Рідні просять також підтримати петицію про присвоєння Святославу Токарчуку звання Героя України (посмертно). Вона потрапить на розгляд до Президента, якщо набере 25 тисяч підписів громадян.

Підписати петицію можна ТУТ.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp