7°

Британці випробували систему абордажу корабля з допомогою “джетпака” (відео)

Розробкою “джетпака” зайнялася компанія Gravity Industries. Цю компанію свого часу засновав резервіст морської піхоти ЗС Великої Британії Річард Браунінг.

Про це повідомляє Уніан з посиланням на The Byte.

Гідрокостюм Gravity має чотири реактивні двигуни – скріншот з відео

Морські піхотинці у Великій Британії, що носять звання королівських, отримали в розпорядження реактивні джетпаки з двигуном потужністю 1000 кінських сил.

Апробацію новинки провели на морі. Для цього було задіяно човни та військовий корабель.

На записі випробувань показано, як морські піхотинці з допомогою моторного човна наближаються до корабля. Далі один з військових з них використовує спецкостюм на реактивній тязі, щоб підлетіти до корабля та приземлитися на одну з його палуб. Після приземлення військовий подає трап у вигляді мотузяної драбини, яким решта бійців загону швидко піднімаються на палубу.

Тривалість пробного польоту склала всього декілька секунд, а вся операція по підйому на палубу проходить за дві три хвилини.

Гідрокостюм Gravity має 4 двигуни на реактивній тязі, розміщені на руках, та елемент живлення в ранці, що закріплюється на спині військового. Завдяки дизайну “джетпака” його пілот легко регулює швидкість руху та його траєкторію легкою зміною положення рук.

Зазначається, що використання подібних засобів незабаром стане рядовою складовою бойових дій. Перш ніж передавати прототипи військовим, їх випробовуватимуть співробітники компанії-розробника.