25°

Бюджет Рівненщини поповнився на майже 300 млн грн

Протягом січня-липня 2021 року від власників землі та землекористувачів, до бюджетів територіальних громад  Рівненської області, надійшло 291,1 млн грн плати за землю. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума надходжень збільшилася на 41 млн грн або на 16%.

Про це повідомляє заступник начальника податкової служби області Зоя Хоній, пише Рівне.Онлайн.

Вона зазначила, що вагому частку надходжень плати за землю сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі – юридичні особи. Від них до бюджету надійшло – 246,3 млн грн. Водночас від фізичних осіб до місцевих бюджетів протягом семи місяців надійшло 44,8 млн грн.

Податкова служба області нагадує громадянам, що отримавши повідомлення від ДПС про нараховану суму земельного податку, власник земельної ділянки протягом шістдесяти днів зобов’язаний перерахувати на вказані в документі реквізити визначену суму земельного податку. Якщо повідомлення від контролюючих органів містить недостовірну інформацію щодо фактичного власника, місця розташування та площі земельного наділу, треба обов’язково завітати до державної податкової інспекції з правовстановлюючими документами  на землю з тим, щоб провести звірку.

Варто врахувати, що несвоєчасна сплата земельного податку призводить до нарахування штрафу та пені.