10°

Чим укомплектувати аптечку першої допомоги?

Перша допомога може знадобитися в будь-якій екстреній ситуації. Це може бути нещасний випадок вдома, на виробництві, на роботі, у дорозі чи під час подорожі. Під рукою завжди потрібно мати комплект засобів, необхідних для надання допомоги. Дуже важливо підібрати вміст таким чином, щоб він став універсальним.

Які ситуації можуть трапитися?

Аптечка першої допомоги має враховувати різні екстрені ситуації. Збір проводиться таким чином, щоб вирішити будь-яку проблему. Серед найпоширеніших можна виділити:

  1. Порізи. Це ушкодження, що часто зустрічаються. Вони можуть виникати випадково при необережному поводженні з ріжучими предметами або при ненавмисному пораненні на вулиці.
  2. Опіки. Найчастіше виникають на виробництвах, де є доступ до гарячих предметів чи обладнання. Наприклад, ресторанні кухні, пекарні та багато іншого.
  3. Розтягнення та переломи. Такі проблеми виникають внаслідок нещасних випадків. Людина може потрапити в аварію, впасти під час заняття спортом або послизнутися.
  4. Біль. Найчастіше йдеться про головний біль, тому потрібні відповідні ліки.
  5. Найпоширеніші захворювання. Їх є досить багато, але для екстрених випадків виділяють розлад кишечника, застуду, алергію та тривожні стани.
  6. Хронічні хвороби. Цей пункт актуальний не для всіх. Сюди відносять захворювання серцево-судинної системи, прояви астми чи, наприклад, діабетичні напади.

В аптеках можна придбати всі необхідні позиції за допомогою інтернет-замовлення. Клієнт самостійно підбирає товар, що цікавить, і отримує його за доступною ціною. Завдяки тому, що мережа аптек Рівне «Бажаємо Здоров’я» встановлює низькі ціни, можна заощадити значну суму, особливо при масштабних закупівлях.

Які позиції присутні в екстреній аптечці?

Існують уже готові набори, які часто використовують автомобілісти. Найкраще зібрати комплект самостійно, оскільки він буде доповнений необхідними для конкретної людини позиціями. До переліку мають входити:

  • перев’язувальні матеріали у вигляді стерильного бинта та пластиру;
  • антисептики та знезаражувальні засоби для обробки ран;
  • еластичний бинт;
  • різні допоміжні засоби у вигляді ножиць, джгута та пінцета;
  • знеболювальні та спазмолітики;
  • засоби від діареї;
  • протиалергічні препарати;
  • заспокійливі;
  • протизастудні засоби.

Такий набір максимально повний та підходить для будь-яких випадків. Для його збору варто порадитися зі спеціалістом та отримати рекомендації. Для набору можна створити контейнер із усіма переліченими та додатковими препаратами. Під час експлуатації, набір може доповнюватися на розсуд власника. Якщо є дитина перелік доповнюється дитячими ліками та електронним термометром. Якщо знадобляться екстрені ін’єкції, то, окрім ампул із розчином, обов’язково потрібні одноразові шприці та спиртові серветки.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp