24°

Чого очікувати від позачергової сесії Рівненської обласної ради?

2 червня на сесії облради у Рівному між депутатами виникла сутичка. А все через питання фінансування нового департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту, який напередодні створила ОДА. Обласні обранці наполягали на тому, аби його розформували та знову утворили два управління, як було раніше.

Через непорозуміння двох структур медики залишаються без заробітної плати, а в подальшому  заклади охорони здоров’я можуть взагалі відключити від електропостачання. Тож у зв’язку з тим, що депутати чотирьох політичних партій (ВО «Свобода», «Радикальна партія Олега Ляшка», «За майбутнє», «Європейська солідарність») категорично заблокували це питання, у Рівному 4 червня відбудеться позачергова сесія, де мають прийняти остаточне рішення.

Поспілкувавшись із депутатами фракцій, які проти фінансування новоствореного департаменту, ми дізналися, до якого рішення схиляються вони цього разу:

«Бачення нашої фракції всеукраїнського об’єднання «Свобода» і зокрема моє бачення того, що немає ніяких проблем. Ми готові фінансувати. Фінансувати саме департамент медицини», – коментує депутат від партії «Свобода» Володимир Ткачук, звинувачуючи у ситуації, що склалася, нововведення з об’єднанням управлінь.

Джерело: Сфера -ТВ