15°

Чоловік навмисно навів росіян вдарити по Сарнам, хоча першою ціллю окупантів була Дубровиця

Житель Сарн чи то Сарненщини через інтернет сам запропонував надавати допомогу росії у зборі та передачі інформації про стратегічні об`єкти Рівненської області, у тому числі – про військові частини Збройних Сил України, рух техніки і багато іншого.

Сарненський райсуд засудив місцевого жителя за державну зраду до 12 років в’язниці.

Затримали зрадника 18 березня, через два дні після того, як за його сприяння у Сарни прилетіла ракета. Чоловік цілком свідомо співпрацював із особою, яка позиціонувала себе представником «Ліберально-демократичної партії росії».

Достеменно встановити, як довго спілкувалися ці двоє, слідство не змогло. Але вважає, що їхня дружба проти України зав’язалася не пізніше 16 червня 2021 року.

Особа повністю визнала вину в інкримінованих йому діяннях, щиро розкаялася, дала повні показання. Суд прийняв це як обставини, які пом`якшують покарання. Крім того, суд враховував позитиву характеристику чоловіка за місцем проживання.

Зрадника засудили до 12 років. Також з нього мають стягнути на користь Державного Бюджету України 3 тисячі 775 гривень 64 копійки судових витрат.