0°

Чи готові навчальні заклади Рівненщини до зими?

«Робота в громадах триває, але не у всіх темпи задовільні», – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Так, окремі заклади недоукомплектовані генераторами та пальним для них. Загалом є понад 700 генераторів, проте треба ще понад двісті.

«Безпечні умови навчання, особливо у воєнний час, повинні бути створені першочергово», – наголосив Подолін.

Представники ДСНС наголосили на важливості дотримання норм пожежної безпеки у навчальних закладах. А саме – наявності первинних засобів пожежогасіння і пожежних водойм, обладнання будівель пристроями блискавкозахисту, проведення замірів опору ізоляції електромереж. За інформацією рятувальників, 127 закладів освіти в області досі не мають пожежних водойм.

Щодо охорони в освітніх установах, то керівники деяких закладів не підписали договорів із компаніями, що надають послуги пультової охорони. Водночас саме засоби пультової охорони забезпечують оперативність прибуття поліції.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp