31°

Чи призначається субсидія за наявності заборгованості?

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України розгляд питання щодо призначення житлової субсидії буде проведений без звернень громадян.

При визначенні права на призначення субсидії на наступний термін враховується інформація організацій надавачів житлово-комунальних послуг про наявність заборгованості на 1 травня 2022 року.

Звертаємо увагу, що при визначенні права на призначення субсидії враховується заборгованість понад три місяці, тобто для призначення субсидії з 1 травня 2022 року не враховується заборгованість за квітень, березень та лютий.

Станом на 1 лютого 2022 року заявники мають розрахуватись за комунальні послуги повністю. На даний час управління державних соціальних програм Департаменту вже отримало інформацію про наявність простроченої понад три місяці заборгованості. Для 781 домогосподарства Рівненської міської територіальної громади житлова субсидія не призначена через наявність заборгованості, сума якої перевищує 680 грн.

Такі заявники будуть повідомлені спеціалістами управління та мають термін на погашення такої заборгованості до 30 червня 2022 року. Для продовження субсидії з 1 травня 2022 року таким громадянам необхідно подати квитанції про сплату заборгованості у визначений термін до філій управління.