9°

Чим завершилась гра Рівненського Вересу з клубом Дніпро-1?

Рівненський Верес програв у матчі проти клубу Дніпро-1 в рамках 18 туру чемпіонату УПЛ, повідомляє Суспільне.

18 березня червоно-чорні поступились на домашньому стадіоні Авангард із рахунком 0:1.

Перший і єдиний гол дніпряни забили на 10-й хвилині: Олександр Піхальонок віддав наліво на Бланко, а потім увірвався до штрафного майданчика рівнян і ударом в дотик замкнув передачу партнера у відповідь.

За десять хвилин тренер рівнян Юрій Вірт отримав від арбітра жовту картку.

На 26 хвилині голкіпер рівнян Богдан Когут врятував команду від другого пропущеного, дострибнувши до кута воріт, куди м’яч головою відправив Артем Довбик.

Верес мав кілька хороших епізодів, де міг би зрівняти рахунок і вийти вперед, однак фінальні удари гравців були неточними.

Таким чином Верес знаходиться на 11-й сходинці турнірної таблиці УПЛ, Дніпро-1 таблицю очолює.

Наступний матч Верес проведе 1 квітня проти Кривбасу, це буде також домашній поєдинок для рівнян. Дніпро-1 у той же день зіграє із клубом Металіст 1925.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp