5°

Діток військових з Рівненщини втретє відправили на відпочинок до Литви

Третя група дітей військових з Рівненщини поїхала на відпочинок до Литви.

У межах взаємодії з міжнародними партнерами Рівненська ОДА домовилась про відпочинок у літньому таборі в місті Калтаненай.

«Перед відʼїздом поспілкувався з дітьми і взяв з них обіцянку бути слухняними. Це 80 діток віком 10-14 років, чиї батьки загинули внаслідок війни або є діючими військовослужбовцями. З дітьми весь час перебуватимуть супроводжуючі. Дякую нашим друзям – литовським організаціям «Сильні разом» та «Синьо-жовті», що взяли на себе фінансове забезпечення транспортних витрат, проживання та інших потреб протягом перебування наших дітей в Литовській республіці. Ви робите велику справу», – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

У таборі на відпочиваючих чекають активні розваги на природі, походи в гори, кемпінг, плавання, спорт, екскурсії, зустрічі з литовськими однолітками. Проживатимуть діти в наметах кемпінгу.

До слова, раніше 23 дитини військовослужбовців вирушили до футбольного літнього табору ФК «Барселона» в литовському місті Клайпеда та 45 дітей – у літній табір в місті Тракай.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp