27°

Діти з Рівненщини матимуть змогу сходити на майстер-клас від відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка: як зареєструватись

На Рівненщині для дітей влаштовують кулінарні майстер-класи. Такі заняття сприятимуть їх психологічному відновленню.

Заходи відбуватимуться у рамках проєкту “Спільно | твоя підтримка поруч”, який ініціювали ЮНІСЕФ, шеф-кухар Євген Клопотенко та Міністерство освіти України.

Річ у тім, що сьогодні багато дітей потребують психологічної підтримки через війну. Десятки тисяч маленьких українців втратили домівки, тікаючи від обстрілів та вибухів. Мільйони дітей засинають та прокидаються під звуки сирен…

У рамках проєкту, професійні кухарі будуть проводити майстер-класи для дітей та батьків разом із кваліфікованими психологами. Спільне приготування здорової їжі допоможе відновити відчуття комфорту та зменшити рівень тривожності. А Євген Клопотенко поділиться порадами, як батькам та дітям через приготування їжі підтримувати один одного.

Майстер-класи відбуватимуться у 7 областях України, у яких зосереджена велика кількість переміщених сімей: Закарпатській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій.

Заняття проходитимуть 2-3 рази на тиждень до кінця листопада. Загалом завдяки проєкту психосоціальну допомогу отримають понад 5 тисяч дітей.

Для участі у майстер-класі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/YCvBypEuqCWDm9JZ7


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp