6°

До 18 осіб збільшилася кількість постраждалих у Києві: подробиці ракетної атаки на столицю

Спершу ворог запустив крилаті ракети Х-101/Х-555/Х-55 із стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з району саратовської обл., рф. Ці ракети заходили на столицю двома хвилями. Коли вони вже безпосередньо перебували в повітряному просторі Києва, ворог запустив по столиці балістичні ракети наземного базування. Силами та засобами протиповітряної оборони над Києвом було уражено майже два десятки повітряних цілей. Але внаслідок цієї комбінованої ракетної атаки в столиці, на жаль, є руйнування і потерпілі.

Станом на 09:00 одна людина загинула та ще 14 поранені (більшість – із мінно-вибуховими травмами). Пораненим надається необхідна медична допомога.

У Харкові кількість поранених зросла до 35 осіб.

ОНОВЛЕННЯ:

До 18 осіб збільшилася кількість постраждалих у Києві: подробиці ракетної атаки на столицю

Святошинський район: пошкоджені балкони з 1 до 5 поверхи житлового будинку та 4 квартири. В іншому будинку виявили нерозірвану бойову частину ракети – мешканців будинку евакуювали. Сталося загоряння нежитлової двоповерхової будівлі. За іншою адресою — палали автомобілі.

Солом’янський район: в багатоквартирному будинку вибуховою хвилею вибило вікна. У кількох квартирах сталося загоряння. Також руйнувань зазнала двоповерхова нежитлова будівля.

Печерський район: влучання уламків в нежитлову будівлю. Також було виявили одного потерпілого.

Дарницький район: зафіксовано кілька місць падіння уламків, зокрема на дах 9-поверхового житлового будинку – без загоряння та поблизу території дитячого садочка — теж без подальшого горіння.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp