3°

Двохповерховий перехід між корпусами побудували у Клеванському поблизу Рівного

У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни відкрили спеціальний перехід між лікувальним та фізіотерапевтичним корпусами. Сучасний та комфортний, він має 2 поверхи та майже 100 метрів протяжності.

Про це пише 7 днів з посиланням на голову Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля.

На відкритті переходу в Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни також були присутні народні депутати України та депутати Рівненської обласної ради.

На сьогоднішній день виконуються всі дані обіцянки. Саме завдяки програмі Володимира Зеленського “Велике будівництво” та завдяки обласній раді, яка виділила 10 відсотків на фінансування будівництва, ми маємо можливість зробити комфортнішими умови для тих людей, як перебувають у госпіталі. Хочу подякувати пацієнтам госпіталю від щирого серця, тому що це ті люди, які завжди відстоювали нашу незалежність, завдяки яким ми живемо в спокої, мирі і злагоді, – сказав народний депутат України Олександр Салійчук.

Минулого року під час приїзду Президента України Володимира Зеленського на Рівненщину керівництво закладу звернулося із пропозицією побудови спеціального переходу. Сьогодні, завдяки президентській програмі “Велике будівництво”, новозбудований перехід дасть можливість пацієнтам з обмеженими фізичними можливостями безперешкодно переміщатися між корпусами. А також значно покращить надання медичної, фізичної, психологічної реабілітації учасникам бойових дій.

На будівництво об’єкту з держбюджету виділено 22 млн грн, ще 2,5 млн – з обласного. Продовжуємо створювати безбар’єрний простір на Рівненщині.

Приємно виконувати дане слово. Рік тому говорили з президентом України Володимиром Зеленським, що відсутність переходу між корпусами Клеванського госпіталю унеможливлює нормальний процес лікування. Ще рік тому говорилося, що ця проблема буде вирішена, і ми побудували в стислі терміни цей перехід, – сказав Віталій Коваль на відкритті переходу.

Клеванський госпіталь – гарний приклад для створення якісної та сучасної мережі ветеранських реабілітаційних та оздоровчих закладів.