18°

Керівник діагностичного Роман Шустик повертається до виконання обов’язків (документ)

Як стало відомо, завтра, 21 липня, Роман Шустик офіційно повертається до виконання обов’язків директора Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.

На сайті Рівнеоблради з’явилося відповідне розпорядження.

Роман Шустик

Нагадаємо, Шустика своїм розпорядженням відсторонив від виконання обов’язків голова обласної ради, призначивши службове розслідування та створивши для цього відповідну комісію. Формальним приводом для відсторонення стала заборгованість із заробітної плати, яка виникла через проблеми із фінансуванням очолюваного Романом Шустиком закладу з боку НСЗУ.

В мережі та у ЗМІ призначене службове розслідування викликало жваве обговорення та помітний ажіотаж. Значна кількість мешканців Рівненщини, зокрема, висловлювала підтримку директору діагностично-лікувального центру. Реальною причиною службового розслідування, в тому числі, називали і політичну складову, звинувачуючи голову обласної ради (обраний від “Євросолідарності”) в бажанні таким чином помститися Роману Шустику, депутату обласної ради від політичної партії “Слуга народу”.