17°

Екс-директорка дитячого садка Рівного оскаржує у суді винесену їй догану (ВІДЕО)

Екс-директорка одного із дитячих садків Рівного судиться з управлінням освіти. Усе через винесену їй догану за невчасну видачу на руки трудової книжки працівниці закладу. Своєї вини у цьому вона не вбачає. Тож і догану вважає неправомірною. Чому, дивіться у сюжеті Ольги Данілюк.

Це Наталія Карашевич. До червня цього року вона була керівником дитячого садка № 4 Сонечко. Наразі від роботи жінка відсторонена. Бо ж напередодні у закладі передставники управління освіти провели службову перевірку. Приводом для цього стало звернення виховательки того ж садка.

Через, що, додають в управлінні освіти не витримала та звільнилась. Однак у самому закладі говорять, причина інша.

І тому, зі слів Наталії Карашевич, вихователька наполягала на звільненні саме 5 травня.

Тобто до цього часу директорка могла її повністю розрахувати та видати на руки трудову книжку. Однак через те, що вихователька покинула своє робоче місце раніше встановленого часу зробити це керівниця садка не могла.

Але працівники управління освіти, які проводили у садку службове розслідування, все ж винесли директорці закладу догану.

Проте відсторонена директорка Наталія Карашевич наполягає на своєму. І через суд намагається добитися справедливості. Заслухавши пояснення сторін суддя ухвалила рішення перенести судове засідання.

Того ж дня допитають і свідків по справі.