15°

Фаза «цунамі» від ЗСУ змінилася закріпленням результатів та боями за рубежі

Операція Збройних сил України на сході та в Херсонській області триває. Проте фаза прориву, швидкого просування, «цунамі» змінилася фазою закріплення результатів та боїв за зайняття найбільш вигідних рубежів. Про це написав радник керівника ОПУ Олексій Арестович.

«Результати цунамі на Сході блискучі. Однієї техніки захоплено на те, щоб повністю забезпечити нову нашу механізовану, а то й танкову бригаду. Про моральні аспекти – що там говорити – у всьому світі зламано міф про непереможність російської армії, що означає тотальну зміну перспективи – на києвоцентричну», – написав він.

Він зазначив, що після операції ЗСУ у Харківській області у багатьох скептиків у світі почалася тотальна переоцінка ситуації і «невдовзі вони поспішатимуть з нами дружити як з головним донором безпеки у Східній Європі».

«Війна триває. Будуть ще наші блискавичніші удари, буде й повільне прогризання їхньої оборони – там, де вона міцніша. Удари росіян по нашій інфраструктурі нічого не сповільнять і не скасують. Вони лише призведуть до прискорення допомоги та прискорення падіння путінського режиму відповідно», – додав Арестович.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp