17°

“Голос” все: 10 нардепів фракції створюють нове об’єднання “Справедливість” (ВІДЕО)

Про це з трибуни парламенту сьогодні, 16 червня, заявила нардепка Олександра Устінова. Парламентське об’єднання отримало назву “Справедливість”.

Всі десятеро нардепів вийшли до трибуни парламенту під час виступу нардепки Устінової, серед них – і нардепка від Рівненщини Соломія Бобровська.

Ми змушені констатувати, що фракція “Голос” уже 5 місяців як не існує у Верховній Раді, а її керівництво не представляє інтересів навіть половини партійців і депутатів. Більшість керівництва зрадила своїм цінностям, які ми декларували на виборах, і принципам, за якими обіцяли працювати, – сказала Устінова, виступаючи в парламенті.

У своєму виступі Устінова звинуватила керівництво партії на чолі з Кірою Рудик у тому, що “Голос”, зокрема, підтримує “дерибан” столичної землі у Київраді.

Нагадаємо, фракція “Голосу” в Раді налічувала 20 народних депутатів. Через конфлікти всередині фракції та загалом в партії, керівництво “Голосу” зазнало критики. Через ці конфлікти партію також покинув шоумен Сергій Притула, який до цього був кандидатом на посаду міського голови Києва від партії.

Устінова також заявила про висловлення недовіри керівництву фракції, звинувативши, зокрема, її голову Ярослава Железняка, який, за словами нардепки понад три місяці навмисно не скликає засідання фракції, порушуючи тим самим, на її думку, законодавство та положення про фракцію.

Повне відео виступу Устінової – тут: