9°

Харківський театр «Березіль» приїде до Рівного

Харківський державний академічний драматичний театр імені Тараса Шевченка, відомий також як театр «Березіль», привезе до Рівного одну зі своїх успішних постановок «Чоловік моєї дружини». Вистава відбудеться 24 січня в Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі.

«Життєствердний гумор, влучна гра акторів і справжні почуття – це потужні ліки проти відчаю і болю сьогодення», – пишуть про виставу на ресурсах Рівненського театру.

Ця комедія розповідає історію чоловіка, який дізнається, що його дружина має іншу сім’ю. Він вирішує зустрітися з її чоловіком, щоб дізнатися більше про ситуацію. Однак зустріч виявляється зовсім не такою, як він очікував.

Вистава «Чоловік моєї дружини» – це чудова можливість для глядачів Рівного познайомитися з творчістю харківських театральних колективів, які через війну позбавлені можливості повноцінно творити і зустрічатися з глядачами в рідному місті.

Вистава запланована на 24 січня. Квитки можна придбати у касі театру та за посиланням: https://widget.kontramarka.ua/…/widge…/widget/show/15540.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp