17°

Ілля Кива захистив “кандидатську”

Народний депутат України від ОПЗЖ Ілля Кива 26 квітня захистив кандидатську дисертацію із державного управління. Атестаційна комісія одноголосно визнала нардепа “кандидатом наук”.

Про це повідомила “Українська правда”.

Народний депутат Ілля Кива став кандидатом наук із державного управління. Захист тривав з 10 до 13 години. Члени комісії проголосували одностайно: 13 – за, 0 – проти, – йдеться у повідомленні.

За повідомленням журналістів, невідомі блокували вхід до аудиторії, в якій нардеп захищав дисертацію. За словами Киви, це були студенти або аспіранти. Зрештою після захисту ці невідомі молодики спортивної зовнішності супроводили нардепа.

На захист дисертації не допустили деяких журналістів. Разом з тим, на захисті були присутні представники заборонених телеканалів “112” та “NewsOne”, згодом на захист допустили представників “Громадського” та “1+1”. Журналістам дозволили спостерігати за захистом в окремому приміщенні через онлайн-трансляцію.

Після захисту перед входом до вбиральні на провокативні запитання одного із журналістів нардеп відреагував запрошенням до туалету, щоб відповісти на запитання.