14°

Кладовище у Рівному розширять

Кладовище «Нове» буде розширене на 12 га.

Як повідомляє міський голова Олександр Третяк, тривалий час у нашому місті підіймалося питання про те, що на кладовищі «Нове» завершується земля для поховань.

Адже та територія, яка є в діючих межах, вже фактично використана. це пов’язано з надзвичайно збільшеною динамікою смертності, яку спостерігали в місті через коронавірус. Впродовж року кількість поховань збільшилася вдвічі.

Наше комунальне підприємство Спецкомбінат Ритуальна служба і особисто директор – Микола Володько ставив питання про те, що скоро матимемо брак місць для поховань у місті.

Тож у Рівному розпочали пошук прилеглих земельних ділянок. Всі вони знаходяться у власності людей, тому міська влада протягом кількох місяців вела складні перемовини з власниками. Нині цей процес ще триває, але він уже на завершальному етапі.

Власники ділянок готові передати їх у власність міста. Це буде зроблено в форматі обміну. Йдеться про додаткові 12 га землі. Цього достатньо на років 10, якщо буде стійкий рівень смертності.

Паралельно з цим ми можемо говорити про будівництво крематорію, шукати варіанти, але це справа не одного року. Вона потребує не тільки коштів, а і змін у свідомості людей, щоб запровадити європейську практику крематоріїв, яка вже ж є в багато.

Джерело: Радіо Трек


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp