13°

Коктейлі для вечірки з друзями

Замість традиційних міцних напоїв на день народження, Новий рік, під час вечірки на честь закінчення університету або купівлі автівки дедалі частіше гостям пропонують оригінальні мікси. Коктейлі — смачне й різноманітне частування, яке можна готувати в домашніх умовах. Найпростіші складаються з 3–5 компонентів. Вони готуються не більше ніж за 10 хв. Це швидко та зручно — кожен присутній може вибрати оригінальний напій на свій смак або приготувати його самостійно.

коктелі з лаймом

Плануємо вечірку — продумуємо коктейльну карту

Організувати вечірку — не просто зібрати друзів і близьких у своєму домі. Необхідно подбати про багато моментів, щоб усі запрошені почувалися комфортно. Якщо прийнято рішення пригощати коктейлями, слід заздалегідь продумати, які з них будуть актуальними з огляду на вік, стать гостей і, за можливості, їхній смак. Треба грамотно спланувати закупівлю інгредієнтів — вартість горілки Green Day, вермуту Martini, віскі Jack Daniel’s, Jameson та інших необхідних напоїв можна дізнатися в інтернет-магазині. Тут же їх зручно й замовити, щоб не витрачати час на походи магазинами. Готувати різноманітні коктейлі самостійно — не проблема. Головне — дотримуватися пропорцій, які рекомендують досвідчені бармени:

  1. солодкі інгредієнти (сироп, цукор, лікер) — 1 частина;
  2. кислі компоненти (сік лайма або лимона) — 2 частини;
  3. міцний алкоголь — 7 частин.

Дотримання таких пропорцій забезпечить необхідний баланс — напій вийде в міру міцним, але при цьому насиченим і смачним. І не забувайте щедро додавати лід. Він не тільки поліпшить смак створеного напою, а й позбавить його неприємної гіркоти.

Рецепти популярних коктейлів для домашнього приготування

Іноді бажання експериментувати відсутнє. Хочеться, щоб усе пройшло за заздалегідь спланованим сценарієм. У цьому разі достатньо вибрати декілька рецептів найвідоміших напоїв, які стануть чудовим частуванням. Усі необхідні інгредієнти можна купити в маркеті алкогольних штук — це зручно та вигідно. Хорошими варіантами домашніх коктейлів стануть такі популярні напої:

  1. Дайкірі. Міцний ароматний мікс, у складі якого ром, сік лайма та цукровий сироп. За бажання можна доповнити напій ягодами й фруктами.
  2. Лонг-Айленд. Освіжальний мікс сильно нагадує чай із льодом. Але тільки візуально. У його складі досить міцні напої — горілка, текіла, джин, тріпл-сек, а також лимонний сік і кока-кола для кольору.
  3. Мохіто. Класика, актуальна з будь-якого приводу. Освіжальний мікс із яскравим насиченим смаком і приємним ароматом — це білий ром, доповнений цукровим сиропом, содовою та великою кількістю м’яти й лайма.
  4. Маргарита. Максимально простий і неймовірно популярний коктейль. У його складі всього три компоненти — текіла, тріпл-сек і сік лайма.

Усі вони готуються просто, а на смак сильно різняться між собою. Кожен гість зможе вибрати найкраще частування на свій розсуд.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp