19°

Краєзнавчий музей не працює через невакцинованого сантехніка

Вже другий місяць закритий для відвідувачів Рівненський обласний краєзнавчий музей. Усе – через сантехніка, який відмовляється вакцинуватися від ковіду і робити безплатні тести на коронавірус.

В.о. директора музею Олег Романчук пояснив Радіо Трек:

Умова відкриття музею – 100% вакцинованих працівників. Якщо не витримати цю умову – штраф 17 тис. грн для нас і 140 тис. грн – для власника закладу.

З 17 січня можна буде невакцинованих відстороняти від роботи без збереження зарплати. А поки не можемо це робити. Бо наша установа – не в тому переліку, що мають право відстороняти.

Олег Романчук каже, що сантехнік написав вже заяву на звільнення з роботи з 6 січня. Тож, можливо, тоді зможе музей відкритися. Але в.о. директора не радий звільненню, бо сантехнік, запевняє, хороший працівник.

Окрім сантехніка, ще 4 працівники музею – не вакциновані, але з них одна збирається вакцинуватися, ще в однієї є довідка про протипоказання до щеплення. 

Зараз частина працівників музею працює дистанційно, частина не витримує і приходить на роботу.

Атмосфера гнітюча зараз у закладі. Люди втомилися сидіти вдома і не можуть дочекатися, коли музей відкриють для  відвідувачів, – каже в.о. директора.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp