10°

Купити автоцивілку легко онлайн: три прості кроки для самостійного оформлення

В умовах воєнного стану деякі водії вирішили, що придбання страхового поліса ОСЦПВ не є обов’язковим. Мовляв, поліції зараз не до таких дрібниць, і перевіряти наявність страховки ніхто не буде. Це доволі небезпечне міркування. Якщо такий «розумний» водій стане винуватцем ДТП, а договору ОСЦПВ у нього не буде — компенсацію усім постраждалим особам він буде виплачувати з власної кишені. А це можуть бути доволі великі суми. Дуже добре, що більшість автовласників все ж таки розуміє, що поліс потрібен не для демонстрації патрульним, а для того, щоб не потрапити у фінансову кризу, якщо сталася аварія.

Як швидко оформити автоцивілку онлайн

Обов’язкова страховка автомобіля може бути оформлена двома способами: в офісі обраної компанії або в онлайн-режимі. Провідні компанії, наприклад СК «УНІКА», пропонують своїм клієнтам обрати другий спосіб. Це пов’язано з тим, що це найшвидший, найзручніший і головне — безпечний спосіб оформлення страховки.

Оформити поліс онлайн можна буквально за три прості кроки:

  1. Слід обрати надійну страхову компанію. Прикладом може стати СК «УНІКА», що вже понад 27 років працює на ринку нашої країни. Важливо не помилитися при виборі компанії, адже, якщо оформляти автоцивілку десь на обочині дороги, про отримання компенсації можна забути.
  2. На сайті СК «УНІКА» в спеціальні графи занести інформацію про автомобіль та його власника. Заповнювати слід дуже уважно, щоб не припуститися помилок.
  3. Залишається зробити онлайн-платіж, перерахувавши вартість страховки, та отримати на свою електронну адресу чинний електронний страховий поліс.

У чому переваги електронного страхового поліса

Якщо ви вирішили купити автоцивілку наhttps://uniqa.ua/private/auto/avtograzhdanka/, можете переконатися, що отримуєте стандартний документ, але в цифровому вигляді. Електронний поліс має таку ж юридичну силу, що і його бланковий аналог. А ось користуватися ним набагато легше, оскільки його загубити практично неможливо, тому що він може зберігатися в будь-якому доступному гаджеті. Якщо патрульні захочуть перевірити наявність страховки, то вони скористаються загальною базою на сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України. Зробити це буде дуже просто — достатньо ввести унікальний номер документа.

Ще одна перевага е-полісів — їхні власники можуть скористатися послугою оформлення електронного європротоколу, якщо вони стали учасниками невеликого ДТП без постраждалих. Тоді вони можуть подати заявку на отримання компенсації від страхової компанії без документів з поліції. Щоправда, максимальний розмір виплат при цьому обмежено 80 тис. грн.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp