18°

Майже на 20 тисяч гривень вже придбано квитків в Рівненський драмтеатр за гроші “ковідної” тисячі

Рівненщині реалізовуватиметься президентська програма «Велика реставрація». За словами начальниці управління культури та туризму Рівненської оДА Любові Романюк, туди потрапили Рівненський обласний краєзнавчий музей, Дубенський замок та споруди в місті острог – Вежа Луцька ХVІ ст., де знаходиться Музей книги та друкарства, та Вежа Мурована ХІV ст.

Про це йшлося під час наради з представниками галузі культури під керівництвом заступника голови Рівненської оДА Сергія Гемберга.

«Вакциновані українці продовжують обирати, куди витратити тисячу гривень, яку вони отримали за щеплення. Зараз ми маємо активізувати роботу наших закладів культури так, щоб зацікавити людей і максимально залучити ці кошти», – сказав Сергій Гемберг.

Жителі Рівненщини придбали квитки на гроші з “ковідної” тисячі в обласний драмтеатр майже на 20 тисяч гривень. 

Також під час наради йшлося про вектори роботи на цей рік.

«У Рівненській області 2022-ий визначено роком молоді. Також острог здобув унікальну відзнаку і тепер носить звання молодіжної столиці України. А наше місто-партнер Люблін є європейською столицею молоді. Зважаючи на це, цьогоріч в області планується велика кількість заходів на таку тематику», – додав Сергій Гемберг.

Джерело: 7 днів


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp