9°

Мамі загиблого поета Максима Кривцова Залужний передав синову нагороду

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний вручив мамі загиблого на війні поета Максима Кривцова його нагороду – «Хрест Заслуги». Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook мама Героя Надія Кривцова.

«Мала честь отримати і обійняти генерала Валерія Залужного. Твоя мрія здійснилася. Він має твою книгу. Не просто має. Він читав твоє пророче слово. Я не плакала. Плачу і ридаю вдома. Тисячі “Чому?” І “Як далі?” так і залишаються в павутині повітря», – написала вона.

Максим Кривцов народився 22 січня 1990 року в Рівному. Вперше пішов захищати Батьківщину у 2014 році. Згодом працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС і Veteran Hub.

Після повномасштабного вторгнення росіян у лютому 2022 року повернувся на фронт. Він був добровольцем у «Правому Секторі», потім воював із «Вовками Да Вінчі».

У жовтні 2023 року у видавництві «Наш формат» вийшла поетична збірка Кравцова «Вірші з бійниці». Вона увійшла до рейтингу кращих книг 2023 року за версією ПЕН Україна.

Кравцов розповідав, що позивний «Далі» обрав, тому що відрощував вуса, щоб накручувати, як у художника Сальвадора Далі.

12 січня 2023 року з військовим попрощалися на майдані Незалежності у Рівному, після чого його поховали на Алеї Героїв кладовища «Нове».


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp