11°

Мер Рівного розповів, що відбувається з цінами на продукти та пальне

У Рівному ціни на продукти зросли орієнтовно на 10-15%. Про це в етері телемарафону “UA разом” повідомив міський голова Олександр Третяк. Також він озвучив інформацію щодо ситуації на АЗС.

Зі слів мера, зростання цін відбулось, але воно “неістотне”.

“Я особисто із головою військової адміністрації контролюємо питання цін. В цілому ціни на продукти в місті піднялися на 10-15%. Перелік продуктів, які є істотно важливими, ми тримаємо на контролі: борошно, м’ясо, молоко, крупи. Намагаємося допомагати для тих, хто займається постачанням, щоб не було перебоїв в логістиці. І щоб повноцінно місто було забезпечено”, — сказав очільник Рівненської громади.

Він додав, що зробили резерв пального для “критично важливих інфраструктурних цілей”.

“Тобто швидкі, пожежні і всі інші автомобілі — всім забезпечені. Маємо резерви. Повільне зростання на пальне відбувається, але не критично. Великих черг біля заправок в місті і навколо мста не спостерігаємо”, — заявив Третяк.

Що відомо:

У період воєнного стану в Україні Кабмін запровадив контроль за цінами на ряд товарів, що становлять першу необхідність. Йдеться, зокрема, про борошно, макаронні вироби, хліб, мʼясо, молоко тощо. В цей перелік також входять певні групи лікарських засобів та паливо для машин.