12°

Мережа ЦНАПів на Рівненщині зросла до 172 точок

Рівненська область значно розширила мережу Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів), довівши кількість точок до 172. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям обласної військової адміністрації та громад.

“З початку року кількість точок з надання адмінпослуг зросла у півтора раза. Для порівняння, на кінець минулого року їх було 117”, – зазначив заступник голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко.

Завдяки розширенню мережі ЦНАПів мешканці Рівненщини, незалежно від місця проживання, мають зручний доступ до 250 тисяч адміністративних послуг. Найбільш затребувані з них:

  • Послуги у соціальній сфері
  • Реєстрація місця проживання
  • Послуги Державної кадастрової служби (ДЗК)
  • Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Окрім того, в області успішно реалізовується проект “Адмінсервіс «Ветеран»”, який спрощує доступ до адміністративних послуг для захисників України та членів їхніх сімей.

Доступність адміністративних послуг для всіх громадян – один із пріоритетів Рівненської ОДА. Наразі 79% приміщень ЦНАПів та їхніх підрозділів обладнані з урахуванням потреб людей з інвалідністю.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp