19°

Меценати з Європи забезпечили “швидкими” лікарні Рівненщини

Закордонні меценати з Франції та Німеччини доставляють медичні авто для лікарень Рівненщини.

Автомобіль швидкої допомоги «Рено Трафік» отримала рівненська КНП «Міська лікарня 2». Транспортний засіб 2017 року випуску надійшов від французьких благодійників з міста Ліон. Він оснащений монітором пацієнта, кардіографом, дефібрилятором, транспортними мобільними ношами. У автомобілі є забезпечення киснем.

Окрім того, серед гуманітарної допомоги від французьких меценатів є переносний УЗД-апарат, дефібрилятори, пульсоксиметри, переносні кардіографи, хірургічний інструментарій тощо.

Ще один автомобіль доправлено у Радивилівську громаду від подружжя волонтерів з Німеччини. Він обладнаний необхідними засобами для екстреної реанімації, у тому числі дефібрилятором.

Щоб придбати «швидку», подружжя налагодило благодійну місію, ініціювали збір коштів та організували меценатів Німеччини для підтримки та допомоги Україні. В минулому Оксана Найтске – жителька Рівненщини, тому волонтерство подружньої пари спрямоване на наш регіон. За їх сприяння, медзаклади області уже отримали два реанімобілі. В процесі передачі ще два.