23°

Міноборони росії підтвердило, що в Криму сталася пожежа на майданчику з боєприпасами

Міністерство оборони росії підтвердило, що в районі села Майське Джанкойського району окупованого Криму сталася пожежа на майданчику з боєприпасами.

“16 серпня близько 06:15 у районі населеного пункту Майське (Джанкойський район) сталося займання на території обвалованого майданчика тимчасового зберігання боєприпасів однієї з військових частин. У результаті займання сталася детонація боєприпасів, що там зберігалися. Причини пожежі з’ясовуються”.

У Міноборони росії заявили, що потерпілих немає. У свою чергу, так званий “голова Криму” сергій аксьонов повідомив, що дві людини постраждали. За його словами, детонація боєприпасів у Джанкойському районі триває, мешканців селища евакуювали.

“Наразі триває детонація. Є двоє постраждалих серед цивільного населення, їхньому життю нічого не загрожує.Йде евакуація мешканців, для забезпечення безпеки людей виводять за п’ятикілометрову зону”.

З Майського вже вивезли близько 2 тисяч людей. В адміністрації Майського розповіли, що поблизу села був дислокований військовий об’єкт.

“Це колишня ферма. Тимчасова дислокація військова. Детонація боєприпасів”, – сказав співрозмовник ТАСС.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp