25°

Міняємо Біткоіни на гривні. Як швидко та безпечно перевести крипту в готівку?

Як вивести криптовалюту на карту? Питання, яке цікавить не тільки професійних трейдерів, інвесторів, а ще й тих, хто просто хоче трохи заробити на спекулятивній торгівлі. Незважаючи на цілу низку незаперечних переваг, криптовалюти поки не здатні повністю замінити реальні гроші. Тому часто виникає ситуація, коли потрібно вивести Біткоіни на карту, щоб зробити якийсь фіатний платіж.

Як і де можна обміняти Біткоіни на гривні? 

Завдяки стрімкому зростанню популярності цифрових активів, багато учасників ринку почали шукати способи, як вивести криптовалюту в Україні. Високий ажіотаж на ринку криптовалют привернув увагу величезної кількості шахраїв, які хочуть заробити на незнанні нових інвесторів і приваблюють їх низькими комісіями та «вигідними» пропозиціями. Далі ми розкажемо, як вивести гроші з криптовалюти, не потрапивши до рук шахраїв.

Зробити це можна за допомогою криптобіржі WhiteBIT. Це не лише найкраща платформа для покупки криптовалюти, а й ефективний інструмент для обміну цифрових активів на фіат. На біржі представлено понад 350 торгових пар, 270+ активів та 6 державних валют.

Вивести на банківську картку можна лише фіат, тому якщо баланс у криптовалюті, наприклад у Біткоінах, його необхідно перевести їх у фіат. Для цього:

  • Можна скористатися конвертером. Він доступний у розділі «Торгівля», у вкладці «Обмін».
  • Або проведіть операцію на спотовому ринку. Переходимо в розділ «Торгівля», потім вкладка «Базова» або «Професійна» і шукаємо потрібну пару для обміну.

Після конвертації знову перевірте баланс і переконайтеся в тому, що необхідна для виведення сума конвертована у фіат.

Види балансу на WhiteBIT

Після того, як ви успішно конвертували Біткоіни або будь-яку іншу крипту у фіат, потрібно впевнитися в тому, що вони знаходяться на правильному балансі. Криптобіржа WhiteBIT працює з трьома балансами:

  • Основний – сюди потрапляють усі кошти під час внесення депозиту. З основного балансу також можна конвертувати через швидкий обмінник WhiteBIT і вивести кошти.
  • Торговий – баланс для торгівлі на спотовому ринку. Сюди потрібно переказати гроші, якщо ви збираєтеся проводити ринковий обмін.
  • Заставний – баланс для внесення застави та оплати маржі для маржинальної торгівлі та торгівлі ф’ючерсами з кредитним плечем.

Активи з усіх трьох балансів підсумовуються та виводяться у Загальному балансі. Вносити депозит або виводити активи можна виключно з Основного балансу. Якщо ваші фіатні кошти знаходяться на іншому балансі, необхідно їх переказати. Після цього ви зможете подати заявку на їхнє виведення.

Коли всі ваші активи будуть конвертовані у фіат і переведені на потрібний баланс, можна приступити безпосередньо до виводу. Для цього:

  • Перейдіть в Загальний або Основний баланс та знайдіть кнопку «Вивести». Вона знаходиться у правому верхньому кутку.
  • Далі відкриється вікно для подання заявки. Тут стандартна форма, у якій треба вказати суму, валюту та спосіб виводу. Наприклад, перевести гривню можна на картку Visa/Mastercard. Для обміну на WhiteBIT підходять не лише банківські картки, а й електронні гаманці.
  • Вкажіть реквізити електронного гаманця або банківської картки для виведення коштів та дочекайтеся зарахування. 

Тепер ви знаєте, як вивести криптовалюту в Україні. За допомогою криптобіржі WhiteBIT зробити це можна дуже швидко та зручно. Перед обміном детально вивчіть усі умови: розмір комісії, мінімальну та максимальну суму виводу.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp