17°

Класні новини #4: Мортал Комбат – хто кого: Коваль vs Кондрачук, Барна vs Соломчук

Політика на Рівненщині все більше нагадує комп’ютерну гру Мортал Комбат.

Спочатку депутати вирішили висловити недовіру голові облради Сергію Кондрачуку (точніше – достроково припинити його повноваження).

Інші обласні депутати вирішили висловити недовіру голові обласної держадмінстрації Віталію Ковалю. Автором проєкту рішення виступив Сергій Кондрачук, формальний привід – поведінка заступника голови ОДА Сергія Подоліна.

Шкода тільки, що на рингу з’ясовувати, хто сильніший, – ніхто не буде. Хоча вже зараз активно ведуться розмови про потенційні дебати між двома представниками влади в області.

До речі, словесні дебати нерідко переростають і в реальні двобої.

Вчора, зокрема, на ефірі телепередачі із символічною назвою “Політика без правил” одіозний екснардеп Олег Барна напав з кулаками на Дмитра Соломчука.

У відповідь Дмитро Соломчук показав майстерність володіння ногами та бою в партері. Після поєдинку він покинув студію та та викликав поліцію. Мабуть, на його думку, Барна використав якийсь заборонений прийом. Що ж, схоже червоний більше не тренд. Сьогодні більш звично стало кидатися на зелений.

Тому поки політики чубляться, ми із задоволенням подивимося, хто кого. Тому запасайтеся поп-корном, якщо досі не набридло спостерігати за політичними іграми.

Підписуйтеся на класні новини – тут багато цікавого.