19°

На Донбасі бойовики обстріляли дитячий садок, двоє постраждалих

На Донбасі бойовики обстріляли дитячий садочок, внаслідок чого двоє людей отримали контузії, повідомили в штабі Операції об’єднаних сил.

“З особливим цинізмом російські окупаційні війська здійснили обстріл населеного пункту Станиця Луганська, що на Луганщині”, – заявили в ООС.

У результаті важкого артилерійського обстрілу снаряди потрапили у споруду дитячого садочку. Двоє людей постраждало, за попередньою інформацію – це дві жінки.

За словами співрозмовників ВВС News Україна в правоохоронних органах, за попередніми даними, під час обстрілу в садочку була частина дітей, але вони не постраждали.

Військовослужбовці ООС оперативно евакуювали мирних мешканців в укриття.

За даними ООС, постраждала також комунальна інфраструктура – половина населеного пункту залишилася без електроживлення.

Раніше бойовики заявили, що українські військові нібито почали обстрілювати населені пункти поблизу Донецька та Горлівки.

У так званій “ЛНР” теж заявляють, що Київ нібито здійснює спроби ескалації на Донбасі. Там повідомляють, що за останню добу ситуація на лінії бойового зіткнення суттєво загострилась.

Відомий донецький журналіст, який працює у Києві, говорить, що багато інформаційних ресурсів сепаратистів використовують фото обстріляного саду в Станиці Луганській, вказуючи, що це нібито українські війська обстріляли територію “ЛНР”.

Через Станицю Луганську проходить стратегічний міст, єдиний на Луганщині шлях з невизнаної “ЛНР” до територій, де діє українська влада. У 2015 році частину цього мосту підірвали, а у 2019-му там розвели війська і з того часу важких обстрілів не траплялось.