26°

На Дубенщині майже 1,5 тисячі людей отримали медичну допомогу

На Рівненщині завершилася масштабна виїзна перевірка здоров’я в межах проєкту «Медицина без бар’єрів».

Упродовж 18–19 червня мультидисциплінарні команди лікарів працювали у селах Козин, Пляшева, Підзамче та Крупець Дубенського району.

Мешканці громад могли безкоштовно пройти медичні огляди, отримати консультації профільних спеціалістів та перевірити стан здоров’я без необхідності їхати до обласного центру.

Загалом медичну допомогу під час виїздів отримали майже 1,5 тисячі людей.

Як зазначив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, Рівненщина стала другою областю після Чернігівської, де в межах цього проєкту провели таку масштабну виїзну перевірку здоров’я.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp