21°

На Рафалівській АЗС виник конфлікт через російську музику

У селі Рафалівка, що у Вараському районі, на автозаправній станції «Energy Express» виникла конфліктна ситуація між відвідувачем та продавчинею через прохання вимкнути російську музику.

 Про це він розповів в Instagram-спільноті “varash_blog”.

За словами чоловіка, 7 липня дорогою додому з Вараша він заїхав у вищезгаданий заклад на каву. Надворі було прохолодно, тому сів за столиком усередині, де і почув «московську» попсу.

– Це ж треба! Я підійшов до прилавка і попросив вимкнути її. Молода вродливиця-працівниця з неприхованою зверхністю, що граничила з хамством, запитала мене: «А що таке? Чим вам не подобається музика?» Моє пояснення, що в розпал московської аґресії проти України, на сьомому році війни, коли росіяни щодня вбивають і калічать українців, її співгромадян, грати московську музику – це ставати на бік ворога, не знайшло розуміння у хамовитої працівниці.

Відвідувач додав, що жінку підтримав хтось із клієнтів і став пояснювати, що АЗС це – громадське місце, тому нічого страшного у цій музиці немає.

Наступного дня сестра оповідача підійшла до власника автозаправки і переповіла йому, що сталося.

– Натомість вона почула: «Ну й шо?!? Та вони, ті дівчата, грають все, що хочуть, а самі навіть того не слухають. Вам треба було вийти на вулицю і там пити каву …»