Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

На Рівненщині знову знешкоджували артснаряди часів Другої світової війни (ФОТО) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-02-2019  17:45
На Рівненщині знову знешкоджували артснаряди часів Другої світової війни (ФОТО)
Артснаряд калібром 88 мм часів Другої світової війни було виявлено на березі р. Горинь в с. Воскодави Гощанського району сьогодні опівдні.

Цього ж дня о 14:30 групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення області було знищено один артснаряд калібром 122 мм часів Другої світової війни який було виявлено в с. Андрусіїв Гощанського району.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером “101” або “102”.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській областіКоментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


20C°
6м/с