29°

На Рівненщина чоловік побив дівчинку на майданчику

Дорослий чоловік «провчив» дівчинку у Великій Омеляні, що неподалік Рівного, бо його донька поскаржилася на словесну образу. Чоловік приїхав на дитячий майданчик і на очах інших дітей відлупцював чужу дитину.

11-річна Аня поскаржилася батьку, що діти прогнали її з майданчика. Мовляв, ображали і назвали зрадницею.

36-річний Ігор, батько Ані, сів на велосипед, знайшов серед дітей дівчинку, про яку розповідала донька, схопив за волосся, повалив на землю та кілька разів ударив ногами. Коли прибігла матір Іринки, кривдник саме тікав геть.

Він кілька разів вдарив її лицем об камінь. Вона втратила свідомість, впала. Він бив у груди, в живіт і в лице, – розповіла мама побитої Іринки Марія Легка.

Наслідки виховання помітні на обличчі – численні забої та опухла щока. В лікарні діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс мозку, але відпустили додому.

Нападника розшукали. 36-річний Ігор з дружиною виховує двох діток. Запевняє, що не бив чужу дитину, нібито був трохи напідпитку та не стримався. 

Я не бив її ногами. Взяв за коси, зжав зі злості. Кажу: «ще раз мою Аню обідиш – не знаю, що зроблю». І кинув. Обідно стало за дитину. Емоції не стримав, знаю, що неправий, не можна. Не стримався, — розповів Ігор Дмитричук.

Вони з дружиною вже ходили просити вибачення в родини постраждалої. Слідчі чекають результати судово-медичної експертизи потерпілої Ірини. Поки справу розслідують як нанесення легких тілесних ушкоджень.

За таке «виховання» суд може призначити Ігорю 850 гривень штрафу чи рік громадських робіт.

Джерело: Радіо Трек