19°

На Рівненщині 64 ліцеїсти завершили навчання у військовому ліцеї в Острозі

В Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в місті Острог імені Костянтина Івановича Острозького відбувся 24-й випуск.

Цьогоріч навчання у закладі завершили 64 юнаки. Вони отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Четверо випускників — Владислав Тоненчук, Микита Дацюк, Микола Марчук та Володимир Хайчевський — отримали свідоцтва з відзнакою.

Випускників та їхні родини привітали із завершенням навчання. Юнакам побажали, щоб знання, дисципліна й цінності, здобуті в ліцеї, стали міцною основою для їхнього майбутнього.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp