24°

На Рівненщині чекають нової негоди та підраховують збитки від п’ятниці

На Рівненщині енергетики станом на обідню пору вівторка, 29 червня, змогли відновити електропостачання до усіх міст і сіл. Однак, у самих селах ще залишаються так звані точкові знеструмлення, тобто від будинку чи кількох будинків до цілої вулиці.

В Рівненській ОДА тим часом зібрали нараду, щоб обговорити проблемні моменти та не допустити такого під час наступних подібних ситуацій. І попередили: 30 червня також можливе погіршення погоди.

Що кажуть в Рівнеобленерго

Станом на обідню пору вівторка, 29 червня, енергетикам вдалось відновити роботу усіх пошкоджених буревієм повітряних мереж 10 кВ, – каже речниця Алла Ліхачова. Таких після п’ятничної стихії було 192 і загалом це призвело до знеструмлень 340 населених пунктів.

“Зараз ми працюємо над відновленням електропостачання до поодиноких споживачів, це може бути частина вулиці, кілька вулиць чи кілька хат. Ми намагаємось завершити це якомога швидше і заявки, які були станом на сьогодні – відновимо до кінця дні. В окремих же складних випадках це може тривати ще кілька днів”, – каже речниця Рівнеобленерго Алла Ліхачова.

Вона також зазначила, що після негоди сталось кілька випадків крадіжок, причетних до них вдалось встановити.

Реакція ОДА

В Рівненській ОДА уточнили: найменше стихія зачепила Вараський район:

  • Рівненський район – знеструмило 226 населених пунктів;
  • Дубенський район – 48 населених пунктів;
  • Сарненський район – 45 населених пунктів;
  • Вараський район – 9 населених пунктів.

За інформацією першого заступника голови РОДА Сергія Подоліна, вітер пошкодив 57 державних чи комунальних будівель, зокрема, розкрив дахи у садках і школах. Наразі ведуть облік та рахують збитки, а 29 червня голова ОДА збирав на нараду причетні служби та керівників районів.

Джерело: Суспільне