32°

На Рівненщині готують насичену програму заходу “Острог молодіжна столиця – 2022”

Культурні та мистецькі події, освітні та бізнес тренінги, спортивні та туристичні квести. Саме таку насичену програму невдовзі презентують для учасників заходу “Острог молодіжна столиця – 2022”.

Про це повідомляє Острозька міська рада

Нещодавно місто перемогло у Всеукраїнському конкурсі та отримало серйозний статус. Острог – креативний, сучасний та дійсно молодіжний центр нашої Рівненщини. Тому, ми вже зараз плануємо низку різнопланових заходів, які будуть реалізовуватись упродовж наступного 2022 року. Попереду багато роботи. Але тільки спільними зусиллями ми можемо довести, що дійсно заслуговуємо на такий потужний статус, – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг.

У планах – запустити школу проектного менеджменту, реалізувати бізнес-інкубатор, впровадити серію молодіжних тренінгів. А також організувати понад сотню спортивних, освітніх, туристичних, екологічних та культурних заходів.

Родзинкою стане стажування молоді у Острозькій міській раді.

4 роки ми подавались на конкурс “Молодіжна столиця України”. Кожна наступна наша проектна заявка була все потужнішою. Ми не опускали рук, а навпаки, змінюватись та вдосконалювались. І ось цьогоріч, нам все таки вдалось здобути право представляти місто на Всеукраїнському рівні. 2022 рік вперше буде для Острога таким насиченим на заходи різного спрямування”, – розповідає начальниця відділу проектної та інвестиційної діяльності Оля Стецюк.

Головна мета – до кінця 2021 року розробили повний комплекс заходів та продумати усе до деталей. Наразі організатори працюватимуть над комунікаційною стратегією, розробкою логотипу та спеціального сайту. Будуть також залучати партнерів та шукати додаткові кошти на проведення власних заходів.

Ми завершуємо написання стратегії розвитку міста до 2027 року. Зараз працюватимемо над детальним планом заходів, після чого презентуємо наші напрацювання. Щиро дякуємо за повноцінну підтримку від обласної влади. Переконаний, “Острог – молодіжна столиця 2022″ пролунає на всю Україну”, – зазначив міський голова Острога Юрій Ягодка


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp