5°

На Рівненщині готуються до зимової негоди

У Сарненському районі готові до зимової негоди. Для цього заготовлено 57 одиниць спецтехніки та 800 тонн протиожеледних матеріалів.

Як повідомив голова Сарненської РДА Олександр Кохан, у разі снігопадів та інших несприятливих погодних умов техніка буде задіяна для очищення доріг та тротуарів.

“Алгоритми та вимоги до обробки доріг взимку залишаються такими ж, як і минулого року, з урахуванням викликів воєнного стану в державі”, – зазначив Кохан.

Зокрема, цілодобово та в будь-яку погоду оброблятимуться основні транспортні артерії з інтенсивністю руху понад 7 тисяч автомобілів на добу. В другу чергу шляхи з інтенсивністю руху від 3 до 7 тисяч транспортних засобів. В третю – шляхи, по яких курсує від 1 до 3 тисяч автомобілів. За залишковим принципом – решта доріг, якщо вони не увійшли до 1-3 категорій.

Такий же алгоритм роботи застосовуватиметься до обробки тротуарів у населених пунктах. Відповідно до зазначених вимог, першочергово розчищатимуть тротуари з інтенсивністю руху понад 100 осіб за годину.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp