7°

На Рівненщині хочуть закрити дитячий садок

Дубровицька територіальна громада має серйозні демографічні проблеми. Про це стало відомо зі слів начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорт Дубровицької міської ради. Про це пише видання “Полісся.ORG”.

18 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Дубровицької міської ради VIII-скликання. Одним із важливих питань порядку денного було затвердження мережі та режиму роботу закладів дошкільної освіти Дубровицької громади на 2021-2022 роки.

Начальник відділу освіти Ніни Стасюк запропонувала затвердити 22 заклади дошкільної освіти, а це: – 22 садочки, 62 групи, 1144 дитини.

“Здавалося все добре, але в пропозиції, яка була пізніше підтримана членами виконкому, крилася невелика хитрість. У розділі 2 проєкту рішення «Про затвердження мережі та режиму роботи закладів дошкільної освіти Дубровицької громади на 2021-2022 роки» вказано, що починаючи з 1 вересня 2022 року в Дубровицький громаді запрацюють не 22 заклади дошкільної освіти, а – 21. У другому розділі не знайшлося місця для Лісівського закладу дошкільної освіти «Пролісок», де виховується 11 діточок“, – пише ЗМІ.

Не виключено, що саме ці демографічні “проблеми” мала на увазі начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ніна Стасюк під час виступу на черговому засіданні виконкому міськради.

Який дошкільний навчальний заклад Дубровицької територіальної громади у 2022 році відвідуватимуть маленькі лісівчани – невідомо!

З рішеннями виконавчого комітету Дубровицької міської ради VIII-скликання можете ознайомитися за посиланням.