
На Рівненщині ліцей передав військовим уже другий позашляховик

Костопільський ліцей №1 імені Тараса Шевченка передав для потреб Збройних сил України автомобіль Hyundai Santa Fe.
Позашляховик відправлять на фронт до військовослужбовців 14-го окремого розвідувального батальйону.
Ключі від авто передали батьку одного з учнів ліцею, який служить у цьому підрозділі.
Як повідомили у Костопільській міській раді, кошти на автомобіль зібрали під час благодійного ярмарку до Дня вишиванки. До збору долучилися учні, батьки та педагоги закладу.
За словами директорки ліцею Юлії Плющ, це вже друга автівка, яку навчальний заклад придбав для українських захисників. Перший позашляховик ліцей передав військовим торік.
Читайте також: