5°

На Рівненщині майже за пів року вилучено 60 тонн підробленого алкоголю

Завдяки скоординованій діяльності усіх правоохоронних органів регіону триває системна протидія кримінальним правопорушенням, пов’язаним із незаконним виробництвом та реалізацією підакцизної групи товарів.

За процесуального керівництва обласної прокуратури за 5 місяців 2021 року розпочато 21 кримінальне провадження за фактами незаконного виготовлення, транспортування та збуту фальсифікованої алкогольної та тютюнової продукції.

Повідомляє Пресслужба Рівненської обласної прокуратури.

В ході розслідування цих кримінальних проваджень виявлено та вилучено 60 з половиною тонн підробленого алкоголю та майже 34 тисячі пачок цигарок, орієнтовною вартістю близько 13 млн гривень. На вилучене майно судом накладено арешт.

Окрім того, цьогоріч до суду з обвинувальними актами направлено 13 кримінальних проваджень цієї категорії, у тому числі 2 – щодо  організованих злочинних груп.

Вироками судів частину злочинців вже засуджено до покарань у вигляді штрафів на загальну суму у майже пів мільйона гривень із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Також з початку року припинено роботу 4 сайтів, через які реалізовувалась фальсифікована алкогольна продукція, шляхом накладення арешту на майнові права інтелектуальної власності.

Крім того триває боротьба з незаконними АЗС. Так, цьогоріч під час санкціонованих обшуків виявлено та вилучено 21 євро куб, об’ємом по 1000 л кожен, в яких знаходилось понад 15 тонн дизпалива та бензину.

Джерело: 7 днів